Створення локальних мереж

Локальні комп’ютерні мережі (також відомі під назвою «обчислювальні мережі») являють собою систему, яка складається як з машин, які розташовані в одній будівлі або приміщенні, так і з комп’ютерів, віддалених на достатній відстані. Між собою, всі комп’ютери можуть бути пов’язані бездротовим способом, або при використанні кабелів.


На сьогоднішній день ефективність створення мережі компанії ні в кого не викликає сумніву, оскільки побудова локальної мережі супроводжується рядом переваг:

  • Спільний доступ до всіх корпоративних файлів;
  • Загальний доступ до використання дорогої оргтехніки (факси, сканери, принтери і т.п.);
  • Ефективне і швидке додавання / переміщення обладнання і нових робочих місць;
  • Гарантія додаткової безпеки корпоративних даних конфіденційного характеру і т.д.

Побудову локальних мереж підприємства потрібно здійснювати силами висококваліфікованих і досвідчених фахівців, здатних передбачати і уникати серйозних помилок. Експерти компанії Вінець готові взяти на себе виконання таких завдань, як організація локальної мережі, проектування, а також установка мережі, які включають в себе кілька етапів:

  • Розробка локальної мережі. Відповідно до цього етапу, до переліку виконуваних робіт входить первинне ретельне обстеження території, в рамках якої буде відбуватися створення локальної мережі, обговорення з клієнтами покладених на мережу завдань, попередній підбір обладнання, яке може стати в нагоді під час проведення робіт.
  • Побудова мережі, її установка і монтаж. Цей етап передбачає прокладку кабеля, установку / налаштування обладнання, ПЗ, а також систем захисту корпоративної інформації.
  • Тестування локальної мережі, що включає в себе перевірку останньої на безпеку, безперебійну працездатність і відповідність усім існуючим стандартам якості.
  • Гарантія і післягарантійне обслуговування.

Створення мережі, а також її всебічне і комплексне обслуговування, здійснюється в індивідуальному порядку, відповідно до вимог та уподобанням замовника. Злагоджена команда майстрів компанії Вінець візьме на себе створення локальної мережі компанії «з нуля», а також виконає корекцію і забезпечить подальше обслуговування вже існуючої мережі.