Номенклатура

ТовариМережеве обладнання


  Найменування Ціна
у.е.
Ціна
грн.
Склад / Очікується
Комутатори, комутаційне обладнання
Маршрутизатори, антени та точки доступу
Мережеві плати
POE Блок питания Mean Well LRS-200-12 12V 204W29.70810.810/0
Адаптер PoE TP-Link TL-PoE150S20.35555.560/0
Адаптер POE Trendnet TPE-114GS9.65263.450/0
Адаптер PoE Ubiquiti POE-48-24W-G18.70510.510/0
Адаптер POE Ubiquiti UBNT POE-24 Блок живлення 24В, 1А з PoE20.90570.570/0
Ізолюючий ковпачок RJ-450.082.18384/0
Інструмент для закладання (плінтів типу KRONE) LogicPower LPT-925.98163.250/0
Інструмент для зачистки кабелю Cablexpert T-WS-029.90270.270/0
Інструмент для обжиму конекторів ATCOM RJ-45/RJ-12/RJ11 (KS-315)5.50150.150/0
Інструмент для обжиму конекторів RJ-45, 128.80240.240/0
Кабель KVM D-Link KVM-401 1.8м20.90570.570/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 0.5m0.7420.257/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 1.5m1.1030.0363/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 1m1.0628.9448/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 2m1.1631.6763/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 3m1.5442.0460/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 5m2.2060.0642/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 7,5m2.7575.0845/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 7m2.7575.080/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 10m3.3090.090/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 15m4.40120.126/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 20m5.50150.1512/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 25m6.60180.180/0
Кабель UTP Patch Cable CAT.5e 30m7.70210.2115/0
Кабель звита пара FTP 5e 305м0.339.01717/0
Кабель звита пара FTP 5e 305м "CCA" з тросом0.4010.92819/0
Кабель звита пара FTP 5e 305м мідь0.369.831761/0
Кабель звита пара FTP 5e 305м мідь з тросом0.369.830/0
Кабель звита пара FTP 5e зовнішній0.5515.020/0
Кабель звита пара SF/UTP 5e 305м0.6216.930/0
Кабель звита пара UTP 5e0.184.912193/0
Кабель звита пара UTP 5e FC CCA 305м0.184.91915/0
Кабель звита пара UTP 5E OK-NET0.256.830/0
Кабель звита пара UTP 5E зовнішній0.226.010/0
Кабель звита пара UTP 5e мідь0.339.01834/0
Кабель звита пара UTP 5e мідь з тросом0.369.830/0
Кабель звита пара UTP 5e мідь зовнішній0.369.830/0
Кабель звита пара UTP 6E зовнішній0.369.830/0
Кабель коаксиальний мідна центральна жила бухта 305м0.3910.65114/0
Кабель-подовжувач до антен D-Link ANT24-CB06N 6м29.70810.810/0
Кабельний з`єднувач UTP 5e Jack to Jack блочного типу0.9927.0330/0
Комплект кабелів D-Link DKVM-CB15 1.5m для KVM перемикачів9.90270.270/0
Комплект кабелів KVM Edimax EK-C18D6.60180.180/0
Комплект кабелів KVM PLANET KVM-CB-3.014.30390.390/0
Комплект кабелів для перемикачів c USB D-Link DKVM-CU 1.8m8.80240.240/0
Комплект кабелів для перемикачів D-Link DKVM-CB3 3m14.30390.390/0
Комплект кабелів для перемикачів D-Link DKVM-CBC 1.8m12.10330.330/0
Комплект крепежа для 1 устройства в шкаф 19" 2 штуки1.7648.050/0
Медіаконвертер Step4Net MC-D-0,1-1SM-1310nm-2021.57588.860/0
Медіаконвертер Step4Net MC-D-0,1-1SM-1550nm-2014.30390.390/0
Медіаконвертер YOSO A (IC+113), 1310 WDM одноволоконный Full/Half duplex , SC 25km (011.00300.30/0
Медіаконвертер YOSO A (IC+113), 1550 WDM одноволоконный Full/Half duplex , SC 25km (011.00300.30/0
Медіаконвертор D-Link DMC-300SC49.501351.350/0
Медіаконвертор D-Link DMC-92086.902372.370/0
Медіаконвертор EuroCompOptics ECO-MC-100B-B18.70510.510/0
Медіаконвертор RX: 1310nm11.00300.30/0
Медіаконвертор RX: 1550nm11.00300.30/0
Медіаконвертор TP-Link MC111CS35.20960.960/0
Медіаконвертор TP-Link MC112CS39.051066.070/0
Медіаконвертор TP-Link MC220L21.12576.580/0
Мережевий дисковий масив D-Link DNS-320L104.502852.850/0
Модуль D-Link DEM-302S-BXD SFP WDM 1000BaseBX (RX: 1310nm)15.62426.430/0
Модуль D-Link DEM-302S-BXU SFP WDM 1000BaseBX (TX: 1550nm)15.62426.430/0
Модуль Keystone RJ45 UTP Cat 5e dual IDC (KD-KJ5-05)1.4339.040/0
Модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX3.3090.090/0
Модуль SFP SFP-1.25G-20KM-TX3.3090.090/0
Модуль SFP WDM 1000 SC 1310nm 3 км SFP-1SM-1310-3SC14.30390.393/0
Мультиметр Weihua DT-830В-23.3691.730/0
Оптичний бокс FOB-DM8.80240.240/0
Организатор кабеля фронтальный петельный4.18114.110/0
Патч-корд оптичний 150м16.50450.450/0
Патч-корд оптичний 200м16.50450.450/0
Пігтейл оптичний SC / UPC 2,5мм, 1 м2.2060.0612/0
Полка 200мм 1U11.00300.30/0
Полка выдвижная 600мм22.00600.60/0
Полка выдвижная NXT 19" клавиатурная для шкафа глубиной 600мм (35х47х4см)27.50750.750/0
Полка до телекомунікаційної шафи 1U 37519.80540.540/0
Полка фиксированная NXT 19" для шкафа глубиной 600мм14.30390.390/0
Принт сервер TP-Link TL-PS110U37.401021.023/0
Розетка 2201.6545.050/0
Розетка RJ-120.6116.659/0
Розетка RJ-12 2-х портова1.0027.318/0
Розетки UTP 5e1.3236.0418/0
Розетки UTP 5e 2-х портові2.5369.0724/0
Роз`єм BNC0.9927.030/0
Роз`єм RJ-110.071.9112/0
Роз`єм RJ-120.071.91702/0
Роз`єм RJ-45 8P8C 5е0.071.91501/0
Роз`єм RJ-45 8P8C 5е екран0.154.12202/0
Роз`єм RJ-45 8P8C 5е екран iз сквозними отворами0.154.10/0
Роз`єм живлення0.6618.020/0
Телефоний кабель0.082.18609/0
Тестер 8306.71183.180/0
Тестер Atcom NS-468N11.55315.323/0
Тестер GMB NCT-115.40420.420/0
Тестер GMB NCT-219.80540.540/0
Тестер UT68233.00900.90/0
Тестер кабелю M7268.80240.240/0
Шафа телекомунікаційна 19" 18U363.009909.90/0
Шафа телекомунікаційна 19" 6U115.503153.150/0
Шафа телекомунікаційна 19" 7U66.001801.80/0
Шафа телекомунікаційна напольна CSV Lite Plus 600x600x42U313.508558.550/0
Шафа телекомунікаційна напольна CSV Lite Plus 600x800x42U275.007507.50/0
Шафа телекомунікаційна настінна 600x600x15U176.134808.350/0
Шафа телекомунікаційна настінна 600x600x6U88.002402.40/0
Шафа телекомунікаційна настінна 6U 600x45088.002402.40/0
Шкаф напольний CSV Lite Plus 24U288.207867.860/0
Шкаф серверний телекомунікаційний 600x500x507105.602882.880/0
Шкаф серверний телекомунікаційний 600x800x27U NXT-XT-A6827348.709519.510/0
Шкаф серверний телекомунікаційний 7U стеклянная дверь74.452032.490/0
Шкаф телекомунікаційний настінний 600x600 з дверима148.504054.050/0
Шкаф телекомунікаційний настінний NXT-XT-W540644.001201.20/0
Шкаф телекомунікаційний настінний NXT-XT-W540965.001774.50/0
Шкаф телекомунікаційний настінний NXT-XT-W6412 600x450x12U132.003603.60/0
Шкаф телекомунікаційний настінний NXT-XT-W6415 600x450x15U121.003303.30/0